Justin LongI

Justin Jacob Long

6,9
7 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Long

Chyba wszyscy znają go z reklam PC vs MAC gdzie to pokazują jak to ten nasz przeciążony
wszystkim pecet ustępuje chińskiemu i dużo droższemu MACowi. I tak oto oglądając
"szklaną pułapkę 4.0" zastanawiałem się ile osób poleci na tę reklamę, uwierzyć super
hakerowi z uczciwą gębą? Czemu nie!
Jednak Pecetów jest więcej a na forach mac dalej ustępuje dość powszechnym już
dziadkom. Mimo iż w gotowym MACu wszystko robi się ładnie i szybko Pecet w rękach
profesjonalisty zawsze będzie lepszy choćby z tego względu, że odpali KAŻDĄ aplikację (w
tym gry) kwestia tego czy aplikacje znasz czy korzystasz z tego co wszyscy. Najlepszym
przykładem jest IE. Jednak gdy dalej zastanawiasz się nad MAC, nawet najlepszy PC,
kombajn zaopatrzony w najnowszy GTX czy radka z wyższej półki i tak będzie tańszy niż MAC
gwarantując, że zrobisz na nim WSZYSTKO i odpalisz na nim wszystko nawet gierki pod
starego dosa jak jesteś oldschoolem i używasz DOSboxa.
Tak czy siak wybór zostawiam wam ;-)

skt84

komentujesz aktora czy komputery? są ku temu lepsze miejsca :|

karoltex

Jest też porównanie do filmu -.-

skt84

Do zabawy PC , do pracy Mac.

accadacca

Po co dwa, PC służy do jednego i drugiego. Nie mój problem, że ludzie mają problemy ze znalezieniem odpowiednich programów do celów jakie chcą realizować.

skt84

jako młodszy asystent operatora stwierdzam , że wszyscy pracują na makbukach i imakach . Sprawdz sobie np . tps film studio... peceta tam nie zobaczysz...

accadacca

U mnie w zakładzie nie zobaczysz maca, bo nie ma takiej potrzeby do prac biurowych.

skt84

Wyszedł dość niedawno najnowszy amerykański wynalazek produkowany w chinach. iPhone 6 może się poszczycić tym, że jest jednym z najdroższych i najgorszych gadżetów jakie zrobiono dla zaślepionych jabłkiem frajerów. Dosłownie, ten "smartphone" wygina się w kieszeni, gdyby nie jabłko w logo nikt by tego nie wziął nawet za darmo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones