Lance ArmstrongI

Lance Edward Gunderson

7,7
65 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lance Armstrong

to oprocz tego gosc wlozyl ogromny wysilek w przygotowania do wyscigu. Wielka petla byla jego priorytetem. Moze egoistycznie podchodzil do tego ignorujac inne wyscigi ale tak juz bylo.
Szacunek.
Przypominam afere Festiny z roku 98.

użytkownik usunięty

Znany wszystkim fotogram Graham Watson o Armstrongu:
Cytat:
“Outright angels do not win a Tour de France. That is the domain of the most talented, hard, driven, ruthless and selfish riders. Lance did what he had to do to win, and he clearly did it very well

czyli po naszemu:
Cytat:
Aniołki nie wygrywają Tour de France. To jest domena najbardziej utalentowanych, twardych, skupionych, bezwględnych i samolubnych kolarzy. Lance zrobił to, co musiał zrobić, żeby wygrać. I najwyraźniej zrobił to bardzo dobrze.

Idąc tym tokiem myślenia: ja też włożę ogromny wysiłek i przejadę wyścig samochodem/motorem itp. niech się frajery męczą, szacuneczek.

użytkownik usunięty
Last_Ronin

nie. To jeszcze inna sytuacja. Gosc zanim sie zdopowal to wykonal ogromny wysilek. Chyba mi nie powiesz ze ty alboja wezmiemy doping ibedziemy w pierwszej dziesiatce. Gosc jezdzil. Trenowal caly rok. Przejezdzal gorskie etapy touru.

dokladnie

bez względu na wszystko dla mnie był, jest i będzie wielkim!

1.Twój wysiłek:
- Biorę doping i wygrywam wyścig. Łatwa kasa!
Inni zawodnicy:
-Trenowaliśmy cały rok, więc na pewno wygramy.
2.On jeszcze dostawał kasę za bycie w filmach za jakąś role gdzie jest idolem głównego bohatera idol.
Wiesz co?
Nie myślisz o innych zawodnikach, którzy próbowali wygrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones